Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

ceturtdiena, janvāris 15, 2015

Mani šodienas pirkumi.

Šī ziņa ir kā atbilde manas meituces Elīnas ziņai- Mani pirkumi. 

Ir tā, ka pēdējā laikā izšujot par fonu man ir jūtūbe.... ko es tur skatos?!... tēmas -mani pirkumi, mans process utt..un tad nu mēs te mājās smejam, ka mums ar jātaisa video rullītis мои покупки. 
Bet nu šoreiz lai ir bildēs :)))))) Es tiešām esmu nopirkusi labas lietiņas, ko labprāt ieteiktu arī citiem, tāpēc mazliet pastāstīšu ap un par šodienas pirkumiem. 

Dienas vilšanās un dienas veiksme.

Beidzot šodien izkustējos no mājas lai aizbrauktu uz Madonu un iepirktos pēc sen sastādīta plāna vietējos, teiksim tā- rokdarbu veikalos (audumbodēs).  Mums tādi ir trīs.  Tad nu pēc kārtas, jo plāns iepirkt konkrētas lietas bij visos trijos.

Pirmais Fantāzija... laikam... 

Uz šo bod eju ļooti, ļooti reti, jo pārdevēja, kas ir arī saimniece ir totāli nepieklājīga, pat rupja... Kā tur ieej, tā kaut kādas peripētijas.. tāpēc tur nekad cilvēki neiet, vai iet reti. Nu es nekad neesmu redzējusi tur pircējus, ne garām braucot, ne tajās retajās reizēs kad pati tur esmu iegājusi. Šodien gāju ar konkrētu mēŗķi- nopirkt Anchor diedziņus,jo kaut kad tur manīju stendu.  Skatīties un pētīt tur neko nedrīkst :)) jo kā viņa pati kādā intervijā izteicās, visi nākot zagt viņas idejas :))) tur ir viņas gatavie darbi- adījumi, tamborējumi...(piebildīšu, ka nekā ievērības cienīga) .... ātri acis uz riņķi apmetusi pamanu, ka stenda nav.. pajautāju, uz ko saņēmu atbildi, ka tie diegi sevi neattaisnoja. Pateicu paldies un devos prom. Tad nu man vairs nekas tai veikalā neinteresēs. Tā man ir dienas lielā vilšanās, jo man tiešām šobrīd topošajam darbiņam ir vajadzīgi diedziņi- pietrūka. Man ļooti patīk izšūt  ar Anchor diedziņiem, man viņi liekas labāki par DMC.  Bet ja uz visu raugās pozitīvi, tad labi ka tā, varēšu mierīgu sirdi doties tai bodei garām.

Otrā bode- nosaukumu nezinu. Tur plāns- adatiņas,diegi un šķērītes. 

Kaut kad biju pamanījusi, ka tur ir John James adatiņas. Tad nu plāns bij izpētīt, vai ir tieši izšūšanai: strupās- tupās adatiņas :D cik maksā un varbūt pat nopērkamas man nepieciešamās 22 numura adatiņas. Agrāk es pirku interneta veikalā -Sewandso:  Permin apzeltītās 26 numura adatiņas iepakojumā 20gb. Bet?! - man viņas ātri nolietojās..paliek tādas neslidenas, liekas ka aprūsē, tāpēc pamazām sāku iemēģināt citas un šobrīd esmu apmierināta ar John James adatiņām. Šuju ar 26 numura, bet tā kā esmu iegādājusies Prim adatā vērēju, tad nu izmantojot to lielākos darbos lietošu 24 numura adatiņas. ha!?- un kam tad vajadzīgas tās 22???? tās lietošu ja jāšuj dimensiona darbos ar 4-6 diegiem. Adatiņa resnāka, vieglāk ievērt tos diegus daudzos un vieglāk šujas.. nekādi lielie caurumi nepaliek. Nu kas dimus šuj tās zina,ko nozīmē uz 18 aidas ar 4-6 diegiem šūt. Tad nu es ieteiktu pamēģināt ar 22 numura adatiņām. Nav jau viss darbs jāšuj ar tām, bet tik tād kad tie daudzie diegi....
Aizrunājos :))))) Nu jā..adatiņas tur izšūšanai bij tikai 26.. pārdevēja neko nezināja par strupajām izšūšanai, kā tik vien ka ir cipariņi. Nu nekas.. bet visu ko uzzināja no manis steidza pierakstīt kladītē :))))

Iepirku diedziņus- sarkanus... vajadzēja jau pirms mēneša, bet nu nekas...  Ja man vajag diegus noformēšanai- aukliņām utt... tad pērku lētos vienkāršos diedziņus. Mājas krājumos sarkano nebija vairs- jau izlietoti.


Trešā lieta, ko biju iepriekš pamanījusi šeit un plānoju nopirkt bija šķērītes nezinu kā pareizi viņas sauc .. tādas kā mazas dzirkles (tādas kā aitām vilnu ar ko griež, tikai maziņas). Vienas man tādas jau ir, pirku Rīgā pa 1.75 eiro. Te biju pamanījusi, ka ir pa 1,35. Pārdevēja teica, ka pēdējā laikā viņas ļooti labi pērkot.
Iesaku!!!- jo ir ļooti ērti ar viņām darboties izšujot. Otras nopirku lai man ir pie šujmašīnas.


Tad nu devos uz trešo bodi-Elīza.  Plāns- pērlītes.. varbūt kādu dzijas fici...

Šeit man ar ne vienmēr patīk iegriezties,jo... ja maz pircēju, pārdevējas pļāpā par savu personīgo dzīvi tik aizrautīgi, ka brīžiem sajūta, ka es tur traucēju.. tādās reizēs apgriežos un eju prom.  Jau knapi ienākot, man jautā- ko jums lūdzu, ka es až apstulbu... noteicu, skatīšos, domāšu...  Izstaigāju, lai pie kā piestātu, tā klāt un prasa- vai izvēlējāties.. nu tas ar tā ka man par trauku :))) paskatu,ka pērļu tur lāgā nav, un tās ir nepārskatāmas tajās atvilknēs un man nemaz negribas atkal prasīt, eju garām.. dzija interesē, bet laikam šonedēļ neadīšu... tāpēc lēnām pec padomāšanas tās divas fices nolieku atpakaļ plauktā.... maciņā jau ar nav nekādi svētki.... sevi nomierinu un dodos prom.. kad tomēr mani piesaista audums ar kaķiem. Uzreiz domāju- varētu Elīnai pirkumiem tašu sašūt- viņa man kaķu mīle.. un šie tik koši,krāsaini.. stāvu domāju- metrā 9.80..... hmm..nolemju 70 cm paņemt... bet tad kad atritina to audumu, kāds manā vietā pasaka- man metru :)))) domās skaitu naudu makā- jo zinu, ka tur nekā daudz nav... bet mērot viņa saka, ka tur paliek 40 cm.. uz ko es bez apdomas, atbildu- nu tad visu ... tāda sajūta, ka kāds manā vietā runātu...pārdevēja nosaka, ka iedos atlaidi... savā prātā vel nodomāju, ka tik man naudas pietiktu,lai nepalieku kaunā :))) Samaksāju 10 eiro ar kapeikām... Kamēr pie kases, es atļāvos uzjautāt, ka ļoti daudz parādījusies Madeiras produkcija, varbūt ir šķīstošas diegs?
Uz ko saņēmu atbildi, ka jā ir... un nolika man lielu spoli .. overlogam. Es saku,ka man jau interesētu mazās spolītes, zinu ka tādas ir... un viņa turpina meklēties sakot, ka tiešām ir, ir.. tikai jāpameklē.. un atrada.. Tā man ir dienas veiksme...Vairākos internet veikalos esmu izmeklējusies- neatradu. Un nu re- ir... Kur to lietot?!- marķējot izšūšanai tumšos audumus- melno,tumši zilo. Nekas nav jāizvelk pēc izšūšanas, kā vien jāiemērc ūdenī un diegs pāris minūšu laikā izšķīst.. no sākuma paliek želejveida, līdz pamazām izzūd. Cena- 3.98 eiro.

Ļooti laimīga sēdos mašīnā un braucu mājās :))


 Elīna- kā tev audumiņš? Ja ir ok, tad saki cik lielu tašu šūt ;) ja ne, likšu plauktā lai stāv.... varbūt kaut kur noderēs.


Nu tādi man šodienas pirkumiņi.
Zinu, ka sanāca man te gari apstāsti, bet varbūt kādai noder info. Patiesībā jau es labprāt uzzinātu arī par Jūsu veiksmes pirkumiem.. par pirkumiem,kas lika vilties. Labprāt palasītu par jaunām noderīgām lietām krustiņošanai. Mans pagājušā gada veiksmes pirkums bija Prim diegu vērējs. Nenožēloju nevienu eiro par viņu :))

Lai raiti krustiņojas! 

Sandra

6 komentāri:

Agnese St. teica...

Paldies, Sandra, par dalīšanos ar savu pieredzi pirkumos! Mans ieguvums no Tava rakstiņa - šķīstošais diegs, būs jāpameklē Rīgas bodēs. Zinu par šķīstošo kanvu, bet par diegu gan nebiju nekur lasījusi.

Anonīms teica...

Paldies arī no manis! man vispār patīk ļoti lasīt tavus stāstus! Zini, nevaru saprast kāpēc Tev liekās šīs šķērītes ērtākas? Kaut kā nevaru iedomāties kāpēc viņas būtu ērtākas? Lasīju, ka Tu esi arī no ārzemju veikaliem sūtījusi? Padalies lūdzu arī ar tiem stāstiem! Bet nu es ļoti sen neesmu neko pirkusi. Oi... cik sen! Tad arī nav ko pastāstīt. Bet mani ieinteresējā adatas. Biju "priecīga" izlasīt, ka kādai arī Permin adatas paliek "nekādas". Jo mani tas vienkārši tracina. Viena adata pat nenokalpo vienu darbiņu! :( Tad nu būs arī man jāiemēģina Jon James adatas! (sody)

Sandra teica...

es meklēju variatus tumša auduma marķēšanai.. jo uz vasaru gribās vienu darbiņu tādu ieplānot. Ir man tas baltais zīmulis, bet tad tas marķējums ar zobu birsti jāberž ārā... nu nepatīk man... bet nu re, dzīve iet uz priekšu un visādi jaunumi rodas...

Sandra teica...

Man viņas ērtas šķita ar pirmo satvērienu rokās..jo viņas atliek tikai satvert un griez jau diega galu nost... šķērītes tev vai nu jāpaņem rokā, vai jāieliek pirksti griešanai.. nu ar šīm ir ātrāk... liku testēt savai Elīnai, bet tā īsteni neatceros ko viņa teica :(
Jā, pērkos arī ārzemju veikalos... sagaidīšu sūtījumu, tad atrādīšos, bet neatceros jau vairs ko pirku, jo man divus sūtījumus kopā apvienoja..es nepirku neko īpašu, bet tikai to kas lētāks kā veikalos... Rīgā... izstaigāju bodes, paskatīju interesējošas preces un tad pirku, jo ar atlaidi netā bij lētāk...

jā, man arī permin pat vienu darbiņu neizvelk...

Jana teica...

Apsveicu ar vērtīgajiem pirkumiem!!!

Elīna Sniedze teica...

Šķēres ērtas, bet es tā kā neesmu tik aktīva šuvēja(līdz šim), tad esmu pieradusi pie parastajām dzērvītēm. :)


- paldies-