trešdiena, septembris 18, 2013

...

Izteikusies jau esmu iepriekšējās ziņas komentāros. Ja arī tu par to pašu :))) tad droši pievieno bildi savā blogā- maliņā vai kā citādi... es zināšu, ka tu domā ja ne tāpat, tad līdzīgi :))
Lai jauka diena! 

Sandra♥ 

14 comments:

 1. Hmm, tagad jūtos tā kā daļēji vainīga, jo vienmēr Tavus ierakstus izlasu, bet reti komentēju:( Piekrītu, ka atgriezeniskā saite tomēr ir svarīga, jo, kā jau Tu saki - stāstus tikai sev var rakstīt arī mākoņos

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. nē, nē.. vainīgam nevajag justies nevienam... vienkārši ..hhmm.. kā to lai pasaka...ai.. neskatīsimies atpakaļ.. bet uz priekšu.. atdzīvināsim savus blogus ar sarunām- komentāriem

   Sandra♥

   Dzēst
 2. Uii! Es ar no tiem, kas izlasa, bet nekomentē...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu re.. un tā nu es tavā blogā tikko pabiju pirmo reizi... vasarā maz staigāju pa bloglandi..

   Dzēst
 3. Sandru, esmu par dzīviem blogiem un ierakstītiem komentāriem, bet tā kā esmu Wordpress lietotājs, tad iekomentēt kur citur man ir praktiski neiespējams. Un ļoti ļoti piekrītu Tev, ka izlasīt vismaz 1 komentāru pēc ieraksta ir tiiiiiiiiiiik superīgi :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. nu man tavu blogu ni pa kam neļauj komentēt.. es kaut kad biju reģistrējusies tur, pēc tam izdzēsos.. un nu cauri :( būs kaut kas jāizdomā ;)

   Dzēst
 4. pazuda viss manis rakstitais? kaut kas datoram nepatika - rakstishu velreiz un isak - 500 cilveki ir vismaz apskatijushi un padomajushi:) tatad, ja gribam, lai blogi dzivotu, pashiem jadzivo tiem lidzi, ne? man liekas, ka blogus ljoti atdzivina kada kopdarboshanas - vienalga vai robins, vai kads cits projekts,tad shkiet, visi uzreiz atdzivojas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. nu jā.. kopdarbi atdzīvina arī... bet man kaut kā nesanāk tajās blogu kopdarbībās... :D esmu dažos bijusi iesaistījusies.... ta es dabūju pa ausīm, tiku nokaunināta, tad es nepamanīju kad sākas- jebšu sākumu nokavēju, tad es sapratu ka tas nav man.. nu tāda raiba man pieredze...

   Šobrīd aicinu vienkārši dalīties priekā, viedoklī jebšu domā par redzēto jebkurā blogā...

   Dzēst
 5. Pilnīgi piekrītu par dzīviem blogiem! Un arī piekrītu ka saņemt un lasīt komentus ir tiešām kolosāli. Lai gan es arī ne vienmēr komentēju izlasītos rakstus.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu re! jau otrais blogs, kuru šodien pamanu pirmo reizi... ;)
   Prieks iepazīties ;)

   Dzēst
 6. Nevar nepiekrist, ka komentārus savā blogā ir patīkami redzēt. Bet diemžēl jāatdzīst, ka arī es esmu slinka komentāru rakstīttāja, centīšos uz priekšdienām laboties. Lai gan, pēdējā laikā darbs dzen darbu un pat jaukos ierakstus praktiski nesanāk laika palasīties. Bet Tavs blogs ir priecējis vienmēr, tāpēc ļoti ceru, ka arī turpmāk varēšu ieskatītites tavos jaukajos rakstos un tiešām centīšos atrast arī laiku kādam komentāram ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. ... paldies...nu lai būtu ko komentēt,ir arī jāraksta..un man arī kaut kā retāk sanāk ierakstīt ziņas...

   Dzēst
 7. Ienācu uz biezpienmaizi, apmetu loku līdz baktusam, nopriecājos par lakatu uz kartona, sirsnīgs paldies!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par tik jauku komentāru ....
   Tad jau jāturpina tikpat dažādi rakstīt;)

   Dzēst


- paldies-