Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

pirmdiena, janvāris 04, 2016

Ziemassvētki pagājuši...

Dienas rit.... un ir sācies jauns gads, bet ir vēl daži neatrādīti darbiņi.
Tā ir arī ar vairākiem ziemassvētku rotājumiem.
Šie divi Dimensions dizaina rotājumi tapa Ziemassvētku apmaiņas robina ietvaros. Tā sanāca,ka man nekas cits neatlika kā izšūt divus, jo viena no meitenēm atteica dalību tad kad jau bija izlozēti vārdi kas kuram šuj un pat jau pagājis krietns laiciņš. Man nekas cits neatlika, kā elpot un šūt:))))
Izvēlējos šūt "klasiku" jeb kaut ko no Dimensions. Rotājumi jau ir aizceļojuši, kaut atzīstos ar lieeeelu kavēšanos pie īpašniecēm- Agneses un Gintas.
Dizains Dimensions,
Šūts ar DMC diegiem pēc ŠĪ kalkulatora 
Shēmas no interneta plašumiem. Dizainā mazliet iejaucos gan,jo gribējās greznumu :))) Laikam šujot cimdiņus ir iepaticies rotājumos izmantot pērlītes. Eglītē daļa franču mezgliņu aizstāti ar pērlītēm un virtenītes izšūtas nevis vienkārši ar dzeltena toņa diegu, bet gan ar zeltītu DMC metālisko diedziņu. Eglīte tiešām ar šīm pārmaiņām ieguva citu skatu, kas man ļooti patīk.  Ragaviņām arī gribēju francīšus nomainīt pret pērlītēm, bet nu nekādi man nepatika, ta pērļu tonis,ta lielums utt. pāršuvu reizes četras un beigās izšuvu kā paredzēts francīšus ar baltu diegu un tā patika vislabāk. Bet man tak nemiers dīdīja, ka ragavām vajag zvaniņu,lai traucas un skan... tad nu pie ragavām tika piesiets zvārgulītis skaņai.

Tā kā izsūtot sniega vēl nebija, mēs ar Luīzi nolēmām to radīt... piepančerojām sniegpārsliņas, piebērām tās noskaņas radīšanai aploksnēs un sūtījām prom. Bildes no darbošanās procesa man nav... Vienu aizņemšos no Gintas  lai var redzēt to sniegu ko sūtījām līdzi rotājumiem.


Apkopojums par šo pasākumu būs vēlāk.

Laimīgu Jauno gadu!

10 comments:

Agnese St. teica...

Sandriņ, mīļš paldies par fantastisko eglīti! Tā tagad priecē mūsmāju egli (izskatās, ka līdz nedēļas nogalai vēl izvilks) un iemītniekus.
Izšūts ar lielu rūpību un man ļoti patika smalkās pērlītes, kas sabirušas eglītē. Vēlreiz paldies par svētku sajūtu un dāvanu saņemšanas prieka radīšanu!!! :)))

Unknown teica...

Klasika dzīvo cauri gadsimtiem :) Ļoti skaisti! DIM neliek vilties..

Jana teica...

Jā, šie rotājumi tiešām ir klasiska vērtība! Skaisti:)))

Sančita teica...

Pievienojos Ievas un Janas teiktajam, gan par klasiku, gan par skaisti!

Daina teica...

Pārbaudītās vērtības - DIM , skaisti darbiņi, uzreiz atsauc bērnību atmiņā un Ziemassvētkus.

Sandra teica...

Man prieks, ka patīk...

Sandra teica...

Tieši tā- vilšanās nebūs un garām ar ne :))

Sandra teica...

Jā... man pašai arī ļooti patīk... apdomāju, ka sev arī tādus varētu kaut kad uztapināt :))

Sandra teica...

Sančita- paldies!;)

Sandra teica...

Jā, DIMiem vienmēr ir ko pētīt un ir kur domām noklīst, aizklīst...


- paldies-