Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

ceturtdiena, decembris 17, 2015

Marta cimdiņš.

Arī marta cimdiņš ir tapis. 


Cimdiņus izšuju uz plastikas. Izšuju divus- un sašuju kopā. Mazliet pufīgumam piepildu ar sinteponu. Izmantotie materiāli- kas nu pa rokai. Diedziņus un pērlītes pielasu "uz aci". Jo nu nedomāju ka te būtu stingri jāvadās pēc shēmas. Nu jā.. man ar plastikas iegādi kaut kā sanāca šogad jautri, tāpēc arī kavējos ar laikiem, līdz beigās pat necentos kādam kaut ko skaidrot vai pierādīt. Jap, atzīšos ka cimdiņu shēmiņas man uzdāvināja kāda no dalībniecēm. Tāpēc varu droši teikt, ka taps visi 12 lai būtu pilns komplektiņš. Nezinu vai visus šogad izšūšu, jo negribas ar stresu neko šūt.
Mazliet par pašu projektu. Man pašā sākumā likās aizdomīgi, ka tik maz dalībnieku, vairums tāpat no Latvijas blogiem pēc mana ieraksta. Parasti visādiem kopprojektiem piesakās daudz  dalībnieku, izrādās ka šis pasākums ir mazs plaģiātiņš un uz to daudzas neparakstījās. Arī es ieskatoties sapratu, ka patiesībā jau cimdiņš ir no kāda žurnāla, vienīgi mainīti tie dizaini. Bet nu ja gribam būt autors, tad jau laikam smukāk ir pa godīgo no a līdz ž. Man jau liekas ka dizaini tiem cimdiņiem būtu vairāk ieguvuši ja nebūtu tie mazmotīviņi tādi apgraizīti, bet nu lai neturpinātos šo cimdiņu pārveidošana ir kā autores skatījumā, šuvu  tā kā shēmā. Šīs ir mans personīgais viedoklis par tēmu cimdiņi.
Jā, kāda nodomās, ja jau tev nepatīk, ko tad piedalies utt... Kopumā doma man patīk, bet katrai lietai jau ir nianses.. un par izšūtajiem skaistuļiem protams ka es priecājos un varu teikt paldies par to kā ir.2 komentāri:

Jana teica...

Skaists Tev tas marta cimdiņš! Patīkamas vēsmas tādā vēsā dienā:)))
Domāju, ka traki grūti tos knibucīšus uz tiek neliela laukumiņa izšūt.

Sandra teica...

.. Jā,šie mazie uz plastikas manām rokām ir pārbaudījums... kaut kad pirms gadiem biju palikusi ar mazkustīgām rokām... pirksti palika mazliet notirpuši, tāpēc man ir ko turēt :)))) bet darbiņu uz plastikas nav maz....


- paldies-