Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

sestdiena, septembris 01, 2018

12.diena...

....nu jau arī divpadsmitā diena klāt....

Par izaicinājuma domu un plānu var lasīt ierakstā ŠEIT ;)

Izvēlos no internetā atrodamajiem divpadsmitās dienas aprakstiem (12 dienas pēc dzimšanas dienas) vārdu: PATEICĪBA. 

Šo vārdu noteikti katrs pamanītu starp tiem daudzajiem teikumiem. Arī sociālajos tīkos lasāmas neskaitāmi ieraksti par pateicību... jautājums cik tad mēs patiesībā esam pateicīgi par to kas mums ir, kas mums pieder... un es te nedomāju par tām mantiskajām lietām, bet gan par  to, ka mēs varam būt pateicīgi, ka mums ir rokas, kājas, prāts, redze utt... ka mums ir mierīgas debesis virs galvas un mēs varam priecāties par burvīgiem saullēktiem un saulrietiem.... un tas viss mums pieder... lai cik dīvaini tas neizklausītos... jap... mums katram pieder gabaliņš no saules... katram!!!


Bet nu atpakaļ pie krustiņiem....

Tā kā mans plāns bij pieturēties pie jau iesāktajiem procesiem, tad man nu nemaz nebij jādomā kāds process man būs šai dienā.... Tās būs Lanartes dizaina Saulespuķes. Kāpēc tāda izvēle?!- tāpēc ka man ir divas burvelīgas meitas.... Jā.. tik vienkārši un pašsaprotami, bet varbūt arī ne..... bet nu tāda ir mana izvēle....

Process iesākts jau sen... pat ļoti, pat neatceros kāpēc nolikts malā... šujas ar vienu diedziņu pār diviem... ļoti patīk šūt...
Tik tālu bija...

Un te man mazliet pašuvās... nu tā skaisti... vesela zaļa lapa izšuvās...Un re!.. ar divpadsmito dienu klāt esmu jau pie jūlija...  

Piebildīšu, ka šīs vel nav beigas... sekos maziņš turpinājums- secinājumi, jeb apkpojums... bet tas būs vēlāk... nu pēc kādām pāris nedēļām... ;) 

Nu ko... uz tikšanos šeitan pat... gan jau es vel kaut ko te parunāšos ar jums... ir jau ir ko pastāstīt un parādīt.... 

 Ja man būtu iespēja satikties ar Dievu, 
tad es viņam pateiktos par saviem bērniem

4 komentāri:

Tekla teica...

Pateicība!!! Par bērniem! Par visu ikdienišķo, tik pierasto...Precīzi pateici! Un tik skaista darba izvēle! (Man arī patīk izšūt ar vienu diegu uz smalka auduma.)
"Es pateicos saulei par to, ka tā ir! Ne tāpēc, ka redzu to, bet tāpēc, ka redzu visu pārējo!" (Iespējams, citāts ņemts no Tava bloga..)
Paldies, ka dalījies un atklājies savās 12 dienās! Gaidīju katru ierakstu...

Tekla teica...

Tikko pamanīju, ka "Saulespuķu" autors ir tas pats, kas "Ābeļziediem".. (Jans Kooistra) Tad, lūk kāpēc darbs man likās tik pievilcīgs! Interesanti, vai Tavā kolekcijā ir vēl kāds viņa gleznas pārveidojums krustiņos..?

Veetrasputne teica...

Paldies Sandra! Bija tik interesanti sekot līdzi... Iedvesmoji šūt, šūt un šūt.

Krustiņmāsa Vita teica...

Paaaldies par 12 dienām,kurās ļāvi mums pabūt Tavă xxx pasaulē!!!:)
Ļoti gaidīšu Tavus ierakstus!:)


- paldies-