piektdiena, maijs 14, 2010

-jauna tēma manā blogā-

Vienmēr esmu kaut ko šuvusi vai pārtaisījusi pa tēmai -no veca jauns... bet nekad to tā publiski nerādiju.. bet nu paskatoties i-pasaules plašumos, nolēmu, ka turpmāk šo to parādīš es ar.. un tā man te blogā būs tēma- no veca jauns ;) varbūt tas tā nepareizi skan, jo nu ne jau jauns, bet gan kaut kas cits .. vai citā veidolā.. bet nu jā.. kāpēc gan ne.. varbūt kāda ideja kādam noderēs, vai dos domu lidojumu jeb vēlmi uz kaut ko līdzīgu... var jau teikt- a kam tagad viegli, jātaupa, bet man tas tā nesaistas, man patīk tas domāšanas, radīšanas proces.. tas aizrauj :))

Dvieļi...

šoreiz, man palika žēl dvieļu kaudzītes, kas stāvēja skapītī bet netika lietoti jau seeen, jo nu diezgan nokalpojuši un nelikās vairs īsteni lietojami :(

Kad pavairāk trauku, žāvējamā režģī nemaz vieņiem nav vietas... parasti klāju dvielīšus. un tā kā ātri vien dvielis kļūst slapš, klāju divus, vai lielāku dvieli pārloku... tagad izdomāju sašūt divus kopā.. izmantojot gan lielos frotē dvieļus, jo tie labi uzsūc ūdeni un nekur nederīgos vafeļdvieļus... tie nu gan- ka nav dvielis, tad nav :)) ....sašujot dvieļus viekārši kopā radās domas par apšūtu maliņu, un tad nu jā.. visādi varianti tika izmēģināti... nez kamdēļ šujmašīna izdomāja bik paniķoties, jo nepatika biezākas vīles, bet nu nekas... :)) tagad man ir vairāki tādi trauku žāvējamie deķīši :))) .. protams tādi taps vēl.. noteikti parevidēšu arī mammas skapi un arī viņai tādus sašūšu... bet!?- protams tas no dvieļiem nav viss.. vel ir dažas lietas jau uztaušas, un dažas vel taps, bet par to nākošreiz... šodien pietiks ;) jāiet dārzā arī padarboties.. kā es vienmēr smejos, gribu visu līdzsvarā, gribu dzīvot... gribu baudīt vasaru... nevis tikai šūt krustiņus :))

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru


- paldies-