Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

piektdiena, aprīlis 04, 2014

Iepazīsimies- nr 1

Bieži domāju, ka man patīk rakstīt ziņas kā seriālus... ar nosacījumu, ja tās lasa un komentē :)))) Vasaras seriāls šeit tika pārtraukts, jo nejutu vajadzīu šeit pēc tā, jo likās ka tas lasītājiem nav interesanti. JAP!!- esmu secinājusi, ka blogu rakstu vairāk citiem kā sev... jo bieži mani darbi aiziet tautās nenofočēti, šis un tas top,  par ko nerakstu, jo man pašai tas nešķiet svarīgs. Varbūt citiem tas ir interesanti, bet man par to nav nemazākās nojausmas :))) tāpēc priecājos par novērtējumu pēc ziņas kaut ķeksīša veidā, bet vēl vairāk, ja ir kaut īss komentārs. Un par to es Jums saku- mīļu Paldies!  Paldies saku arī par tām jaukajām vēstulītēm, kas ienāk manā e-pastā.. nu tās tiešām ir sirsnīguma pilnas. 


Un tad nu vakar ienca prātā man tāda doma- IEPAZĪSIEMIES!!!!!  Manam blogam ir jau 150 sekotāji, jeb lasītāji.. es gan īsti neizprotu to fīču, pati arī šad un tad esmu pieteikusies par sekotāju, bet neredzu to priekšrocību, jo pati parasti no savas Peļķes pārskatu jaunākos man interesējušos blogus, jeb ziņas. Paskatu vai mans blogs ir starp lasītajiem arī citās blogu listēs.. un ja pamanu- patīkami. Dažreiz ir tā, ka es aizklīstu no bloga uz blogu un hei- te lasa manu bogu, tad ir ļoooti patīkami.
 Šodien pievienoju iespēju jaunumiem sekot izmantojot e-pastu. (lodzņš lapas kreisajā augšējā stūrī). Nezinu kā tas darbojas, bet izmēģināsim :))) 

Bet nu pie manas domas, jebšu idejas... Man ir 150 lasītāji, bet es Jūs nepazīstu, nezinu kas ir tas, kas Jūs interesē, ar ko nodarbojaties, par ko rakstat savos blogos. Tad nu reizi nedēļā vai divās es gribētu pie jums aiziet uz mirklīti ciemos. Un tā šodien ir mana ciemošanās diena.... uztaisīju lielu krūzi kafijas un dodos...  Izvēlējos pēc nejaušības principa trīs sekotājus (šoreiz tos, kam ir blogi) Daudziem info ir slēpta- žēl,daudziem blogu nav, bet tas nekas...  uz uzrakstīšu vēstulīti ;) Nu ceru ka neviens nenobīsies, ka lasītāju, jeb sekotāju nepaliks mazāk, bet tikai vairāk. Ļoti ceru kaut kad atrast laiku lai uzdarinātu kādu nelielu dāvaniņu saviem bloga lasītājiem. Ai, ai, kā man šo lietu gribas īstenot dzīvē. Ideju pilna galva, betlaika ir tik cik ir, ja nu vienīgi es katru dienu varētu vienu stundu pieķert no rītdienas.. tas taču būtu super :)) uhh.. kā man pašai patīk šī ideja :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


1. Dodos pie Ilzes uz - Radošo sapņu darbnīcu  jeb  "Dream Workshop" 


Ilze ir no Liepājas un par sevi raksta- Mani aizrauj viss jaunais un neiepazītais. Šodien man ļoti ļoti patīk krustiņot, vakar mani aizrāva zeķes adīšana, rīt man gribēsies pērļot :)

Pirmais ko es apskatīju blogā protams ir krustiņdarbi.  Darbiņi jauk, mans favorīts ir darbiņš aratraitnītēm. 


Protams ka es visu nepārlasīju, bet pastaigājos, brīžiem apstājos, palasīju. Ļooti aizkustināja manu sirsniņu ziņa par vecvecāku Dimanta kāzu jubileju. No ziņas: Ja tā padomā...tie ir 60 gadi, kas nodzīvoti plecu pie pleca, saticībā un mīlestībā. Savā kāzu dienā braukuši uz Zaksu ar tramvaju, bez gredzeniem, bez baltās kleitas un puķu pušķa, viss noticis pa kluso. Tajā laikā pat lieciniekus nevajadzēja. Tik vienkārši un īsti, bez tām mūsdienu pārspīlētajām ārišķībām. 

Blogā patika arī ziņas par kartiņām, man arī sagribējās iemēgināt roku šādos darbiņos, bet liekas ka te tiešam vajag labu gaumi un izjūtas. Paldies par iedvesmu un noteikti izpētīšu internetveikalu  http://scrapbooking.lv/ un abas ar Luīzi, Elīnai asistējot pa telefonu iepirksimies, jo tā ir lieta, kas Luīzei ļooti patīk. 

Ilze, tavs blogs ir jauks, novēlu to atkal pakustināt ar jaunām ziņām.... 

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


2.  Dodos ciemos pie Veras uz blogu- А вот и я! 

Vera dzīvo Maskavas apgabalā, patīk izšūt krustdūrienā. Paklejoju pa blogu- man patika darbiņš- kaķu kalendārs... 

Vienmēr domāju, ka es arī gribētu izšūt kādu kalendāru, pa gadalaikiem, vai pa mēnešiem, bet nu nikādi nemāku tam atrast laiku. Veras darbiņš varetu mani iedvesmot saņemties un izšūt ko tādu. Ko tu saki?? Varbūt tev arī ir tāda vēlme? Varbūt varam uzorganizēt kādu mazu kopdarbu gada garumā. Ko varētu noformēt dažādi, gan spilvenu veidā, gan kā mazu bildīti koridoram, gan kā atslēgu pakaramo, un mainīt gadalaikus, mēnešus utt.. Nu re.. man jau idejas lido :)))

 Ieguvums no Veras bloga- iedvesma ;) Paldies Verai par to..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


3. Dodos pie Lauras - ... Laimes Puteklīšus kaisu.... 

Šai blogā es jau esmu pa retam paviesojusies, tad kad negribas neko lasīt, bet tikai pamielot acis uz skaistām bildēm. Jā, šeit ieskatos tieši fotogrāfiju dēļ.


 Ļoti patīk Sofijas bildes un tad es domāju, kā tas ir, fotogēniska meitene, vai profesionāla fotogrāfe :)) Laikam jau abi kopā ;)  Laura raksta arī par grāmatām, bet.. es šos aprakstus nelasu, jo esmu aplauzusies ap šiem grāmatu blogeru ieteikumiem- tās ir plikas reklāmas. Tas gan nav personīgi par šo blogu, bet vispārīgs viedoklis. 


 Novēlējums- lai ir daudz skaistu lietu ko fočēt, lai ieraugas intresantas lietas neierastos veidos... nu kaut kā tā :)) 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nu tāda sanāca mana šodienas ciemošanās....  Paldies ka atļāvāt ieskatīties pie Jums.. man patika... noteikti iešu vēl ciemos, jo šoreiz tikai vienā blogā biju ieskatījusies pirms šodienas....
Dodieties arī jūs ciemos.... pastāstiet kas Jums patīk vai liekas lieks manā vai citos blogos.. par ko Jūs labprātāk lasiet šeit vai citur... 

Lai jauka diena!
Sandra

3 komentāri:

Anda teica...

Domāju, ka varētu būt forši kaut ko kopā/vienlaicīgi izšūt - vai tas būtu viens un tas pats kalendārs, vai katrai dalībniecei pēc savas gribēšanas, bet noteikti vajadzētu tādus gana stingrus noteikumus, lai darbiņš kā pieklājas iet uz priekšu.
Interesanta doma - ceru, ka rakstīsi vēl - kas zina, mēs citi ar izdomāsim sākt viens otra blogus lasīt (kas to vēl nedara).

Inese teica...

pie krustiņkalendāra atkal atcerējos par kaķu alfabētu, ko iesāku 2002.gadā ar domu, ka dēliņš pēc tā iemācīsies burtiņus :))) Dēliņš izauga, alfabēts nepabeigts. Piedzima meitiņa, domāju - re, atkal iemesls pabeigt alfabētu, no kura viņa varētu mācīties burtiņus :) Un atkal nekā - Kaupera "Joka pēc alfabēts" padarīja savu - meitiņa alfabētu jau zin gana labi :) Tāda nelāga pieredze man ar krustiņdarbu :)))
Ceru, ka ienāksi paciemoties arī manā virtuālajā mājiņā, ar siltu kafiju un šokolādi :)

Elīna Sniedze teica...

ohoo, feina ideja tā ciemošanās!


- paldies-