Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

svētdiena, jūlijs 17, 2011

uz tusiņu ar pīrādziņiem-


 Izdomāju, ka uz tusiņu sacepšu gaļas pīrādzīņus. Un kāpēc gan ne ātro un ērto variantu ar gatavo Tešlas mīklu?
 Un tā pīrādziņiem tika nopirkta Tešlas kārtainā rauga mīkla un gaļiņa. Darba process var sākties :))

 Vispirms izņemu mīklu no ledusskapja.... tā var stāvēt istabas temperatūrā kamēr griežu gaļu, sīpoliņus. Labāk darboties ar mīklu kad tā ir jau apsilusi istabas temperatūrā... nu zinu ka var mirkli pagaidīt un darboties ar to, bet nu pēc savas pieredzes- man labāk patīk, ja pastāv un atlaidinas mīkla.
Pildījumam- gaļiņa, sīpoliņi, citronpipari.. nedaudz apcepu... atdzesēju...


 No katras mīklas plāksnes man sanāk 7pīrādziņi...  procesu var saprast bildēs ;) malu nosmērēju ar olu, lai pīrāgi neliptu vaļā...
un tad vairs tik uz pannas, pārsmērēju ar sakultu olu- re cik dzeltena... ( tā ir mājas vistu priekšrocība- skaistas, košas olas)
 Šoreiz pārkaisīju ar saulespuķu sēkliņām... protams var ar sieru+ ķimenes, tikai ķimenītes ar sāli.. vai sezama sēkliņas..

Cepu 200 grādos 20 minūtes..  Manā groziņā var teikt ka bj sacepti 2 mīklas iepakojumi... un tā kā vel pirkti akcijas laikā par pārdesmit santīmiem lētāk, tad izdevīgi.
 šo mīklu var nopirkt un glabāt ledusskapī...
Bet!!! - var arī pats taisīt un glabāt..
 Kārtainā mīkla ir mana favorīte.. ai cik kilogramu tās kādreiz nav izrullēts, sacepts- toreiz tik iecienītajās tā sauktajās "mēlītēs" :)) Kur es- tur arī liels kalns "mēlīšu" ai, ai.. cik sen tas bij.. pirms gadiem 20 un mazliet vairāk :))  bet kas bijis, bijis.. nesen pati ar taisīju kārtaino mīklu...  nav tik traki... var visu.. bet man patīk arī uzlabotas un vienkāršotas lietas.

Nu ko- nekā sarežģīta-
 noteikti izmēģini- silti iesaku..
mmm... pīrādziņi tiešām bij garšīgi ;)

3 komentāri:

dedziņš teica...

Ticiet man šie pīrādziņi bija tiešām garšīgi......

Anonīms teica...

Paldies par recepti, vienkārši un garšīgi un pazūd zibenīgi.

Sandra teica...

jā.. viendien pa ceļam nopirku Rimčika pīrādziņus ar sēkliņām- ko tu piebilst, pat vienu nevarēju vairs apēst:( Jo- atcerējos cik šie bij labi :))

LAIME MĪL KLUSUMU... LAIME IR TAGAD!!!

- paldies-