Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

piektdiena, aprīlis 24, 2015

Perfektais porcelāns.

Kādā tālā novembra dienā-pagājušajā gadā, es iesāku jaunu mazdarbiņu- te bij tam  darba sākums Izšuvās jau viss ātri bet!??- man kaut kas nepatika... un nepatika nu nemaz- man trūka košuma. Izmazgāju, izgludināju, bet vienalga manī bija vilšanās. Krāsu toņi diegos taču koši, bet izšuvums tāds nekāds.  Tā nu izšūtais motīviņš man klīda starp žurnālu lapām un papīru lapām kur nu kuru brīdi. Bet vakar sēdēju un domāju- ai, jāpiešuj pērles un jāieliek kastē. Pēc shēmas vajadzēja fancīšus- franču mezgliņus, bet es izdomāju,piešūšu vismaz tai bālumā košas pērles. Izmazgāju vēlreiz, izgludināju,piešuvu pērlītes ar neredzamo diedziņu, vēlreiz izgludināju un nostiepu.. un tad bija man vaaauuu.... ir taču skaisti.. ātri liku kastē iekšā. Kasti noliku pa gabaliņu sēdēju un visu vakaru priecājos... nu ĻOOOTI man patīk..
 Toņi tik maigi (bildē mazliet košākas krāsas kā dzīvē).  Kaste manuprāt tik piemērota dāvana māmiņdienā, ka brīžiem sēdēju un domāju- varbūt uzdāvināt kādai mammai. Diemžēl manai mammai nav vajadzības pēc tādas kastītes, da i nenovērtēs... arī diemžēl.  Tad nu kādu brīdi pasēdēju, padomāju, ka nav jau kam dāvināt- radu un draugu lokā nav kas novērtētu un tad nu būtu pavisam sevis žēl. Tad nu kastei saimnieka nav. Likšu bodē iekšā.  Kasti var izmantot gan tējai, gan citādu nieciņu uzglabāšanai- kaut šujlietiņām. 


  Un kā nu bez "pases" datiem :))))
Darba nosaukums ir "Perfektais porcelāns"
Autore- Lesley Teares
Shēma ņemta no žurnāla- Cross Stitch Collection -2014 gada septembra numura, bet atrodama arī krievu valodā esošajā žurnālā Višivaju krestikom- 2014 oktobra numurā.
Diegi- 23 toņi DMC, trīs toņu bekstičs, franču mezgliņi aizvietoti ar pērlītēm.
Audums-DMC 14 Marble aida beige
70x72 krustiņi.
Man noformēta darba izmērs ir 20 x 16cm

Piebildīšu, ka šai autorei -Lesley Teares  ir ļooti daudz skaistu dizainu. Kādreiz tam nepievērsu uzmanību, bet es jau esmu šuvusi viņas dizaina darbu- putnus... arī kastei- apskatīt var šeit.


Kaut kā man lēnu iet ar darbiņu noformēšanu, un atrādīšanu. Bet par šo pagājušā gadā izšūto darbiņu prieks. Es tagad ātrumā nevaru izdomāt, vai esmu visus pērnos atrādījusi vai nē :)))) Ir darbiņi kas gaida savu kārtu vēl pat no citiem gadiem.. ai, kā būtu jāuztaisa revīzija un jāizdara atliktie darbi. Ir tāda teika par vardi... No rīta jāapēdot dzīva varde, jo sliktāks nekas vairs dienas laikā nevar būt un notikt. Tad nu mūsdienās šo teiku bieži izmanto pie laika plānošanas. Tos darbiņus kas atliekas no dienas uz dienu sauc par vardēm... Lai savu darba dienu saplānotu veiksmīgi un nepatīkamos darbiņus neatliktu uz vēlāk, dienā noteikti ir jāieplāno šādas "vardes" un katru dienu. Kas tie ir par darbiem?- visādi: kāda telefona saruna, kāds e-pasts, kurš prasās pēc atbildes, kāda nepārstādīta puķe.. nu tādi nelieli darbiņi,kas neprasa daudz laika, bet kaut kā dienu no dienas atliekas. Un tikai nestāstiet, ka jums tādu nav... ir, ir...  Protams šai laika plānošanas metodei ir arī zilonis, bet ne par to šoreiz. UN!!??- šī bija mana varde.

Nu ko!?!- 
katru dienu pa kādai vardei ;) 

p.s - Perfektajam porcelānam jau ir jauna īpašniece. 

Sandra

3 komentāri:

Jana teica...

Kolosāli Tev viss sanācis! Nu re.. un atradi arī to trūkstošo odziņu:))))

Sandra teica...

Man tā ar pēdējām kastēm notiek, kad visa iepatīkas kad noformētas... Un patiesībā šī ir man favorīte.. nu tāda kā relikvija.

Sixspārne teica...

Ļoti skaista tējas kaste! Lai tā labi kalpo jaunajai īpašniecei! :)


- paldies-