pirmdiena, oktobris 27, 2008

Brokastis....

Manā ģimenītē ir pieņemts neizlaist to ēdienreizi, ko sauc par brokastīm. Citam tas ir agrāk, citam vēlāk, bet brokastis ir jāēd... tukšu vēderu no mājas ārā iet nedrīkst :)) Un tā ir iegājies, ka mūsu brokastīs ļoooti reti kad ir desu vai siera maizes vai tamlīdzīgas lietas.... Mūsu brokastīs parati ir musles... Nu jā... citur tās ir lētākas, tāpēc parasti šai ēdienreizei iepērkamies Vācijā.... Musles ir super... tur ir gan ķirbju sēkliņas, gan rieksti, gan auglīši....mmmm....


Nu šajā pakā ir ļooti daudz gardumiņu, ka cukuru pat pievienot neprasās...

Parasti musles ēdam aplietas ar karstu ūdeni....Dažreiz ir mazāk šo kārumiņu- auglīšu iekšā... bet ar to jau šīs musles nav sliktākas... tikai dažādākas....Kad beigušies atvestie krājumi, nākas i mūsu veikalos tās iepirkt... viss ok.. tikai cenu starpība gan ir ļooti liela...
Bērniem dažreiz no rīta sanāk steiga, vai arī nevar sagaidīt pusdienas... jebšu pēc pusdienām vel mūzikas skola, vingrošana, bet puncis prasa... tad nu meitām tiek piegādāti musles batoniņi... (jā arī diemžēl tiek atvesti, gan no Krievijas, gan eiropas... tur sanāk batoniņš ap patsmit santīmiem)

un kāpēc gan būtu jāēd snikers vai šokene.... ja arī veselīgi var pamieloties ... šie musļu batoniņi ir ar dažādām garšām, aromātiski un ļoooti garšīgi.... Ja kādreiz mums veda vairumā šokenes, tad nu tie ir šie kārumi... par mūsu brokastīm visbiežāk parūpējas tētis ;)

Un ko es ar to visu gribēju teikt.... ēdīsim veselīgi....ha, kāda nodomās... es jau neskriešu uz Vāciju pēc muslēm... .... protams, ka nevajag.... kad man nebij šīs iespējas... es musles taisīju pati... tirgū sapirku gan riekstiņus, gan žāvētos auglīšus, gan sēkliņas.... protams- pamatā graudu pārslas... visu sajaucot, man tās bija lielā porcijā un ilgam laikam... varbūt pamēģini arī tu.... es iesaku... veselīgi un ātri.... ;0)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru


- paldies-