svētdiena, oktobris 18, 2009

...rudens...

Ir klāt rudens un līdz ar to, klāt arī pārsteiguma robins... man izlozējās, ka dāvaniņa- pārsteigums, jāšuj Jukam... viņas vēlmes bij kaķis- Gārfilds.. un ja kādas krāsas patīk, tad dzeltena, sarkana, zaļa.. vienvārdsakot- luksofors... nu skaidrs, sapratu ka man šūšanai ir tikai viens variants, Garfilds pie luksofora... kaut es neesmu pēc horoskopa auns, esmu spītīga... :p un uzreiz sapratu, ka nekāda Gārfilda nebūs gan.. kapēc???!- tāpēc ka es uzskatu, ka šis pasākums ir tiešām pārsteiguma ... kur nevis es uzšūšu tieši to un šito, bet ka vismaz kaut kas būs ievērots un ka tas būs pārsteigums... manuprāt gana cita veida robinu, kur mēs šujam tiešām konkrēti izvēlētus motīviņus.... tā kā vēlme bij lai ar roku par pārvilkt pār krustiņiem, tas nozīmē, ka lai ir neierāmēts darbs... sapratu, vajag praktisku lietu... un!- tā kā man patīk šūt tašiņas, izdomāju ka izšūšu to, jo iepriekšējā teicās -esot pazudusi... nu kam negadās.. man tikai par to bij prieks :))) izlemts- šūšu tašuku... tā kā esmu šuvusi daudz, tad izdomāju, ka šoreiz vajag tādu nu kārtīga auduma, ne tās plānās... pasūtīju no 123 i-neta bodes... uz šī toņa tašām manuprāt ideāli izskatas Lili Point motīvi...tad nu izlēmu par labu tiem, atradās skaisti stilizēti rudenīgās noskaņās ābolīši... ok... tā tapa mans robins... bik pārveidota shēmiņa un piemērotā vajadzīgajam izmēram... pašai darbiņš ļoooti patīk, un ir par to prieks, bet!- diemžēl... saņēmēja atzinās, ka šis pārsteigums nav priekš viņas.... nu nekas, kam negadās...atļāvu dāvināt tālāk ar noteikumu lai lietojas, neviss stāv... atzinās, ka lietošot gan... tad nu skatat- vai Bolderājas rajonā klīdīs vai ne ābolīši... :)) kāpēc es tik atklāti te par to pastāstu- tāpēc ka manuprāt te nav nekā slēpjama un tā ir normāla lieta- gaume...vienīgais par ko aizdomājos- jā ir grūti pieņemt otra dāvaniņu, ja pats esi iedomājies tikai to, un neko citu... vismaz man tā šoreiz liekas... Paldies Jukam par atklātību, arī tam vajag raksturu ;)3 komentāri:

 1. Man ļot šī tašiņa. Vienīgais, ka vairāk atgādina vasaru nevis rudeni :)

  LotiņaS

  AtbildētDzēst
 2. nu jā.. krāsas viņai jautras un košas... bet nu āboli jau uz rudeni velk, bet tur ir visādi ;) i vasaras - dzeltenie būs dzidrie... tie rudens būs tie sarkanie- iedzēnu, un tie zaļie tad lai iet ziemas antonovkas :)) viss sadalīts ;)

  AtbildētDzēst
 3. Tašiņa...Nu taša parastā (tas pirmais brīdis), bet jo ilgāk viņa man ir, jo vairāk patīk.
  Košas, spilgtas mantas ātri pievelk, iekrīt acīs un bieži vien tikpat ātri arī apnīk, bet šo...katru dienu atrodu ko jaunu kur piesiet aci, katrai omai savs ābolīts. Un man viņa ir iepatikusies, ar savu mieru un rāmumu.
  Bet tašiņa ir ar raksturu - viņai patīk vieglas mantas: dzija, diegi, shēmas, grāmatas...nu var būt kādu rotaļlietu arī, bet visu pārējo dzen prom :D
  Paldies (buča)
  juks

  AtbildētDzēst


- paldies-