Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

ceturtdiena, janvāris 05, 2012

NEW....


 Ir sācies jauns gads. Ko tas mums nesīs, kāds tas būs, tas atkarīgs tikai un vienīgi no mums pašiem.  Šogadu sagaidījām Madonā skatoties salūtu. Tas tiešām bij krāšņs un skaists. Parasti skatījāmies no mājas-5km no pilsētas, vai no kāda Madonas pakalniņa. Šoreiz no laukuma- bij skaisti.

 Šogad mēs bijām visa ģimenīte kopā-  arī Luīze un Elīna ar draugu Kārli. Pagājušā gadā jauno gadu sagaidījām ar Jāni divatā (bērni kur kurais, Luīze laukos, Elīna ar draugiem). Katram no mums tai naktī bij savas domas, savi plāni, ieceres.. kas kārtojās un rindojās, jo ir novilkta jauna starta līnija... viss sākas no jauna. Ir taču jauns gads!  Arī manās domās viss mudžēja no plāniem un apņemšanās.. Viena no tām, ka šadā pulciņā cerams būsim biežāk.  


Un turpinot par plāniem un iecerēm, pagājušā gadā teicu, ka būs jāpabeidz iesāktie darbi... šis tas izdevās. Atzīšos, ka šeit parādīti labi ja puse no darbiem..  Nav vairs tā ka katru izšuvumu, adījumu vai ko citu nofočēju, vai ieleiku te ziņu, tad nu šogad mana apņemšanās būs biežāk parādīt savus darbiņus. Biežāk parunāties. Vai izdosies- nezinu. Kā vienmēr- pasaki skaļi ko plāno- nekas nesanāks :)))) Man tā ir tiešām- plānoju sašūt visas zeķes, bet nekā.. laikam par skaļu pateicu, nomainījās adatiņas un decembrī daudz adīju, tamborēju :))  Īsāk sakot- baudīšu dzīvi un ar jums joprojām parunāšu.. turpināšu blogot...


Tiekamies šeit un tepat;)
Laimīgu Jauno gadu!!!2 komentāri:

Ieva teica...

Lai jums visiem ražīgs un miera pilns Jaunais gads! Satraukumi - lai tikai pozitīvi un dzīves krāsainībai.
Bet dzīvi gan tomēr labāk baUdīt ;)

Sandra teica...

:))))))))
jau izlaboju :)) man tastatūrai nodiluši gandrīz visi burti.. i un u blakus :))))
Paldies..
un Tev arī-Laimīgu un piepildītu Jauno gadu ;)


- paldies-