Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

pirmdiena, marts 19, 2012

rīt viņš būšot klāt ...

Man jau gan tā neliekas, bet nu tā ir iekārtots, ka gadalaiki mainas neskatoties ni uz ko. Pat ne uz šodienas lielo puteni. Man gan gadalaiki mēdz kaut kā savādāk mainīties.. nu tā, kad dabā redzu, uz sirdī jūtu, ka ir klāt... Šobrīd jūtu ka nāk, bet klātu vel nav ...

Bet! šodien  vienā lapā iekš draugiem.lv izlasīju-

 

Pavasara SĀKUMS!

Un tā - pavisam drīz - 20jā martā plkst.7:14 pēc Latvijas laika būsim sagaidījuši PAVASARI!!!!!! Lielos Latvju Saulstāvjus, kad sirds sit straujāk, viss uz zemes mostās un veidojas no jauna! Dzīve iegūst pavisam citas krāsas un domas ceļ spārnos! Pievienojies šim varenajam Kosmosa pulsam, esi ar to....paņem spēcīgāko vibrāciju, kāda vien iespējama visā gada ritējumā.

Tik, cik īpaši pavadīsi šo dienu, tik īpašs būs viss Tavs Jaunais gads! Nu NAV latvietim ne 1ais janvāris, ne Ķīniešu jaungads, mūsu zemē allaž jauns gads sācies tieši Pavasara Saulgriežos! Tādu to arī ņem - spēka, vitalitātes un Mīlestības pilnu! Nepaslinko, izej Dabā agri no rīta - līdz savām pirmajām krustcelēm un vēlies, vēlies, vēlies.....un ticiman - viss, ko ievēlēsies ātrāk, vai vēlāk piepildīsies! Tāda ir šīs dienas enerģētika!

Linda, Tavs astrologs- lapa celinda.lv

 Baudīsim rīt pirmo pavasara dienu, lai kāda tā būtu, piepildīsim, uzlādēsim sevi ....
Nav komentāru:


- paldies-