Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

piektdiena, augusts 03, 2012

Dzimšanas diena

Astrologs Kristaps Baņķis atgādina: Jaunais gads mums sākas līdz ar dzimšanas dienu. Taču viss nav tik vienkārši. Tavā dzimšanas brīdī Saule atrodas kādā noteiktā punktā. Tā kā mēdz būt gan garais, gan īsais kalendārais gads, Saules atgriešanās tajā pašā punktā, kāds bija tavas dzimšanas brīdī, var būt pat ar pāris dienu nobīdi. Precīzu tavu pārdzimšanas brīdi, kas sākas ar katru tavu dzimšanas dienu, tev palīdzēs noskaidrot astrologs. Kad to esi uzzinājusi, ķeries klāt svinību plānošanai, jo, skaitot no dzimšanas dienas, jāsvin būs 12 dienas no vietas. Katra no tām simboliski sasaistīsies ar viena mēneša tematiku, kurā godu izrādīsi katrai horoskopa zīmei. Taču neuztver burtiski! Galvenais - realizē vismaz kaut ko no minētā un redzēsi, ka tevis piedzīvotais atstās iespaidu uz konkrētā mēneša notikumiem.

1. diena. Lustējies kā Auns
Pirmā diena ir visnozīmīgākā, jo līdzīgi kā bērnam, kas pirmās trīsdesmit dienas atspoguļo viņa dzīves gājumu līdz 30 gadu vecumam, tāpat šī diena parādīs, kāds būs turpmāko 12 mēnešu notikumu un tavu izjūtu kodols. Tā kā zodiaka cikls sākas ar Aunu, tad dienu pavadi kā viņš: mērķtiecīgi un nekautrējoties no veselīga egoisma. Atļaujies sev vairāk nekā parasti. Galvenais, lai būtu sajūta, ka dienu esi dzīvojusi aizrautīgi un tieši tā, kā pati vēlējies! Ja ar draugiem iedzersi šampanieti, nedomā, ka dzersi visu mēnesi. Vienkārši tuvākais mēnesis paies nelielā eiforijā, bet vai tad tas ir slikti?! Neaizmirsti paņemt baltu lapu un secīgi sarakstīt visus mērķus, ko gada griezumā realizēt. Ņem palīgā numeroloģiju! Saskaiti dzimšanas gadu, mēnesi un datumu, reducē līdz divciparu skaitlim, un iegūsi savu laimīgo skaitli. Tik mērķus arī izvirzi.

2. diena. Baudi komfortu kā Vērsis
Vērsis ir atbildīgs par labklājību, naudu, ķermenisko labsajūtu. Tātad šajā dienā vari iegādāties jaunu apģērbu, iekārtot ērtu vidi, rūpēties par uzkrājumiem un šmorēt gardas maltītes. Redzēsi, pēc diviem mēnešiem tev neradīsies grūtības šīs lietas sev nodrošināt.

3. diena. Lai interesanti kā Dvīnim
Dvīnim patīk komunicēt, bet tā, lai viņam pašam interesanti. Tātad tiecies ar cilvēkiem, zvani, komunicē internetā, lasi un pārspried aktuālos notikumus. Savas intereses neierobežo, lasi grāmatas, kas sniedz baudījumu.

4. diena. Kā ģimeniskajam Vēzim
Vēzis ir ģimenes pavarda sargātājs, tātad šajā dienā velti uzmanību tuviniekiem. Vēzim tīri sadzīviskā plānā patīk par kādu rūpēties, tāpēc padari mājokli mājīgu, lai arī citiem labi, pagatavo vakariņas, kas mīļos iepriecinās, uzklausi, ja viņus nomāc kādas raizes.

5. diena. Gozēties kā Lauvai
Lauvai patīk izrādīties: lai visi redz, cik viņš lielisks! Ne velti, kad ciemos ierodas kāds šajā zīmē dzimušais, viņa uzvedība liecina: labākā dāvana jubilāram ir tas, ka Lauva uz viesībām ir ieradies. Tāpēc nesēdi maliņā, ej uz burziņiem, jebkur, kur valda prieks un līksmība. Šī diena paredzēta priekam, arī mīlas piedzīvojumiem un avantūrām.

6. diena. Saimnieko kā Jaunava
Pēc Lauvas cienīgām dzīrēm viss jāsakopj, tāpēc nākamajā dienā gods jāparāda Jaunavai. Viņa ir praktiķe, tādēļ saved kārtībā dokumentus, darba lietas, kas līdz šim atliktas, šī var būt saimniecībai veltīta diena, kad kārto un spodrini māju.

7. diena. Partnerības diena kā Svariem
Svari ir atbildīgi par jebkāda veida sadarbību. Šajā zīmē dzimušie parasti ir diplomāti, centies tāda būt arī tu, esi atsaucīga, veiksmīgi sadarbojies, velti uzmanību mīļotajam. Šo dienu vari dzīvot arī saviesīgi.

8. diena. Tuvība, kas Skorpionam pa prātam
Skorpionu interesē viss, kas ir enerģētiski piesātināts: ezoteriskie jautājumi, arī spēcīgs seksuāls baudījums. Tāpēc šajā dienā to izbaudi pēc pilnas programmas! Vēl Skorpionam ir atbildība pār kopīpašumiem, maksājumiem: vari izpirkt, kreditēt, arī atbrīvoties no liekā.

9. diena. Paplašini apvārsni kā Strēlnieks
Strēlnieks ir kā Dullais Dauka, kam visu laiku jāpaplašina apvārsnis. Tāpēc šajā dienā svarīgi kaut kur doties un ko jaunu atklāt. Un galvenais - lai acis mirdz!

10. diena. Pārraugi kā Mežāzis
Mežāzis simbolizē cilvēku - viedo, kas sēž kalna galā un vēro apkārtni. Šajā dienā pārraugi, kā tavi mērķi realizējušies, mēģini izdomāt, kā dzīvi sakārtot pa plauktiņiem, sāc tālejošus projektus.

11. diena. Biedriska kā Ūdensvīrs
Zināšanām, kas sakārtotas pa plauktiņiem, nepieciešama jaunrade. Tāpēc atļaujies darīt ko dullu, traku, reaģēt spontāni. Ūdensvīrs ir biedrisks, vari iet cilvēkos, būt kolektīvā, doties uz burziņiem. Ūdensvīrs ir intelektuālis, tāpēc lasi grāmatas, kas dod gandarījumu prātam.

12. diena. Dāsna kā Zivs
Zivs ir ļoti intuitīva, jūtīga zīme. Citi viņām sūdz savas bēdas. Uzklausi, esi dāsna, līdzjūtīga šajā dienā. Velti arī laiku pabūšanai vienatnē, gremdējies vannā un ļaujies pārdomām.

Un vēl:
· Nozīme ir arī tam, kur svinies. Piemēram, aizbraucot uz noteiktu valsti, vari izvairīties vai mīkstināt tos problemātiskos notikumus, kas iezīmējas horoskopā gada griezumā.
· 12 svinamās dienas ir labi salāgot ar konkrētajām Mēness dienām. Piemēram, 9., 19. vai 29. Mēness dienā ar aktivitātēm nevajag pārspīlēt. Vadies pēc intuīcijas!
· Vārdiem un domām ir liels spēks, tāpēc 12 svinamajās dienās neizpaud savu ēnas pusi.
· Tavs gada cikls, kas sākas ar dzimšanas diena, līdzinās Mēness ciklam. Viss sākas kā jauns Mēness, kurā enerģijas ir vismazāk, tad pusgadā tā sasniedz pilnbriedu, lai turpmāk enerģija atkal ietu mazumā. Tāpēc pirms dzimšanas dienas jūtams enerģijas kritums - neuzsāc tad nekā jauna.

Avots: žurnāls „Stella", www.kasjauns.lv


2 komentāri:

akvamari28 teica...

Kas zivīm varētu būt tās par 12 svinamajām dienām:))

Anonīms teica...

Šīs dienas ir svinamas jebkuram pēc horoskopa.. vai tu esi dzimis 4 janvārī, 5. augustā, vai 19. decembrī... Sākot no tavas dzimšanas dienas, divpatsmit dienas atbilst tavam nākamajam gadam....

4. janvāris, 5.augusts, vai 19. decembris- pirmā diena, lustējos kā auns...
5.janvāris, 6.augusts, vai 20. decembris- otrā diena- baudu komfortu kā vērsis... utt.. un tā jebkuram.. kādā horisoskopa dienā esi dzimis, tam nav nozīme.. vienkārši horoskopi ir pielīdzināti šīm 12 dienām....


- paldies-