Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

trešdiena, jūnijs 05, 2013

Sedziņas mazuļiem- 2.sērija

Atkal ir tapušas sedziņas mazuļiem... Šoreiz  vienkrāsainas, adītas... un mazuliet piepušķotas :))))

Adītas pa diognāli.. sākot ar 4 valdziņiem pamazām pieaudzējot... kad sasniegta vajadzīgā izmēra diognāle, sākas noraušana... atkal pakāpeniski pa valdziņam un tā kamēr uz adatas atkal 4 valdziņi. pavisam vienkārši. 

Lai mazuliet krāšņākas tās būtu, izdomāju pielikt kādu akcentiņu.. šoreiz no adītas aukliņas "uzzīmēju" parastas puķes. Aukliņu adīju uz divām adatām.. tas arī, ātri un vienkārši.  Vispirms izmēģinājuma aukliņa- uzmetam četrus valdziņus un adam. Kad adata izadīta valdziņus aizslidinam uz adatas otru galu un atkal adam.. iznāk, ka diegs apiet uz apli, pēdējā valdziņa diegs uzreiz izadās pirmajā valdziņā...  un veidojas aplis.. ja aukliņa veidojas par resnu, mēģinam ar trīs valdziņiem, vai pat tikai ar 2 valdziņiem... Manas puķes ir "zīmētas" ar aukliņu no 3 valdziņiem, piešūtas ar neredzamos diegu.

 Iz dzīves-
Luīzei saku, ka nevaru atrast, kur noliku to diegu, to neredzamo ar ko piešūt tās aukliņas.. nu nevaru atrast  :(  
Luīze smejas- nu kā gan tu viņu atradīsi, ja tas ir neredzams :))) 
ha-ha-ha.... 

 Es gan biju iedomājusies puķu akcentiņus adīt no tādas pašas krāsas dzijas kā  katra sedziņa, bet Luīze nobalsoja par šo variantu... Vidiņu "iekrāsoju" ar parastu pogu. Baltajai sedziņai gan atstāju savu variantu, jo tur dzija dikteni atšķirtos..  

Man patīk...
Lai tev jauka un piepildīta diena! 

Sandra

Nav komentāru:


- paldies-