Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

svētdiena, augusts 10, 2014

Es laikam nedaru neko....

Jā, diena nomaina dienu, nedēļa nedēļu utt. Šeit ar man iestājies kaut kāds miers un klusums, kuru palaboju ar kādu svešu domu  (pēdējās divas ziņas). Vasara rit uz otru pusi, tuvojas rudens ar visu kaut ko..nu būs ļooti piepildīts laiks. Šobrīd  es viekārši uzpildu savas baterijas rudenim, ziemai un daru to kā nu māku, kā nu sanāk. Jā, biju iekāpusi fūrē un laidu līdzbraucējos vīram līdzi pa vāczemi un ne tikai... Esmu nosvinējusi savus 45..ai,ai cik daudz, bet kā !!! es tos fantastiski nosvinēju, to pat sapņos nevarēja nosapņot....Esmu atļāvusies arī kaut ko pamācīties pati priekš sevis un varbūt arī priekš draugiem... Ko tieši?- zīlet nākotni kafijas biezumos :)))))) jā, jā.. ne nu gluži, bet tuvu tam....
Rokdarbu ziņā man ir kaut kāda liela pauze, protams nav labi, bet man vienkārši bij pazudis spēks un vēlme ko darīt.Šobrīd ļooti gribētos pabakstīt krustiņus, nu ļoooti, bet tad iestājas apmulsums,jo man šai jomā jau !! ir haoss.. tik daudz iesāktu darbu, plānu utt, ka taisni kauns...un tad nu pārņem izmisums, kuru kustināt.

Nu kaut kā tā...es vienkārši Jums gribēju pateikt, ka es iru.... ;) ar mani viss ir kārtībā....

Kad tu jūties labi, tu arī izskaties labi. Un tas būs modē vienmēr.
/Coco Chanel/Sandra

3 komentāri:

Anonīms teica...

prieks, ka vienkārši esi un viss. Un nav nekā slikta, ka dzīvo kādu laiku bez rokdarbiem. Tā citreiz vajag. Atpūsties pilnīgi no visa :)

Inese teica...

man ir līdzīgi - pilnīgs haoss, milzīga vēlme rokdarboties, bet pāri visam vēl lielāka vēlme baudīt dzīvi un vienkārši dzīvot :)
Bet es ticu, ka mēs tiksim arī līdz rokdarbiem :) kaut kad...

Līdaciņa teica...

Bieži vien, mums sievietēm, nedarīt neko nozīmē darīt vēl vairāk - paspēlēties ar bērniem, ar ģimeni aiziet uz kino, braukt līdzi vīram darba darīšanās un beidzot pabūt divatā :) , aiziet pie friziera, ...izgulēties... Tas taču ir tik daudz! Tik daudz pozitīvu emociju, atpūtas un kopā būšanas, ko nevar izmērīt džemperos un šallītēs :) Tas ir skaisti! :)


- paldies-