Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

piektdiena, oktobris 30, 2015

Rudens...

Šī rudens zīlīte tapa jau pirms pāris mēnešiem pāris vakaru laikā. Noformēju tējas kastē. Rezultātā īsteni rudenīgai tējai.

Esmu nolēmusi izmēģināt dažādu firmu dizainus, diegus un tad nu šis komplekts bij viens no izmēģinājumiem. Firma Alisa,ja nekļūdos, tad krievu.  Diegi komplektā firmas Gamma. Ko lai saka par diegiem... mazliet pie tiem man bij jāpierod, jo viņi ir nedaudz slidenāki par ierastajiem DMC, bet citādi ir ok. Shēma viegla (krāsaina)  un ļoti labas kvalitātes.  Audumiņu gan es nomainīju: Aidu 14 uz Belfast Linu. Par šo firmu ir ļooti labas atsauksmes,gan shēmu dizainu dēļ, gan par materiāliem.  Un atzīšos ka man krājumos ir laikam vēl 4 komplektiņi no šis firmas, gan lielāki, gan maziņi.  Zinu, ka noteikti pirkšu vēl, jo firmai ir ļoti skaisti dizaini.Šūts no komplekta "Alisa" Nr:1-12 "Zīlīte" (tulkojot) 
Audums-   Belfast Lins 32 -Petit Point White (Zweigart)
Diegi -Gamma 14 toņi. Diegu komplektā ir pietiekoši,gandrīz diviem darbiem, (jo šuvu uz smalkāka auduma), laikam diviem tonīšiem pa diedziņam jeb pavedienam varētu pietrūkt, bet ne vairāk.
Izmērs izšuvumam- 13x12 cm.2 komentāri:

Agnese St. teica...

Cik feina, mīlīga un simpātiska zīlīte! Ļoti labi iederas izšuvums uz linainā pumpiņauduma. Skatos un priecājos, tīksminos un jūsmoju par burvīgo tējas kastīti!!! :)))

Sandra teica...

Paldies Agnese...


- paldies-