Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!

ceturtdiena, janvāris 06, 2011

domas, pārdomas ...

Tā nu sanāk, ka šodien man tāda domu un  pārdomu diena.. :)) un kāpēc gan ne... var jau domāt katru dienu un pārdienām, bet kāpēc gan gada sākumā  klāt vel arī nepaplānot... ir lietas ko mēs plānojam domās, ir lietas ko mēs plānojam izdarīt... Viena no tādām lietām ko sen jau gribas izdarīt ir pateikt paldies tiem jaukajiem blogiem, kuros es iegriežos un palasu.. nu varbūt ne regulāri, varbūt ne katru ierakstu, bet palasu gan... ... ar laiku šie blogi pamainas... jā.. kadreiz mani favorītblogi bij pavisam citi (pārsvarā krievijas) .. šobrīd man tie šķiet sevī apstājušies.. ai, ai.. nu tagad man daudzas teiks- nu nē.. bet tās ir mans sajūtas... mans viedoklis.. tik daudz izslavētais " Večerņije posidelki" .. nu jau ir garlaicīgs ar pakaļdarinājumiem no žurnāliem.. nu cik var piekraut māju ar tiem mazumiem.. liekas jau kā fabrikā.. piedodiet, piedodiet par atklātību savu domu paušanā :)) bet katram savs... katram savi lasītāji.. 

 ir blogi, kuros apkopotas ir vienīgi idejas.... hmm.. ja nemikšļojas ar ziņām tad kā ideju krātuve, jeb blogu apkopojums ir pat ļooti ok...

 štrunts ar to kas patika vakar un aizvakar :))) skatos uz priekšu.. un šobrīd gribu teikt ka ik dienas (ja daba neatņem elektrību) iegriežos latvijas blogos.. un nu to ir tik daudz ka ne aptvert ne izlasīt visus... kur nu.. kad es sāku rakstīt blogu, biju baltais zvirbulis (biju pirmā no cāļa krustiņsonēm) , par kuru pat daudzas vīpsnāja un  pasmējās.. oi..oi.. mīļās.. vairākām nu jums pašām tagad ir blogi.. un tajā neredzu nekā slikta  ;) tas ir jauki, izteikt savu domu.. kapēc, kur , kad un kā kāds darbiņš tapis...
 nu jau visiem manējiem arī ir savi blogi... Luīzei pat ir vairāki... un būtu vel vairāk, ja vien tam būtu laiks... Elīna arī joprojām blogo ;)... un nu jau kādu laiciņu arī Jānis raksta savas "Tālbraucēja piezīmes..."  manējo blogi ir tie, kuros lasu ik vienu ierakstu :)) tie ir manējie :D

kuri blogi ir tie kuros iegriežos?!
 te tie ir ;)
Šie blogi laikam ir tie, kuros ieskatos visbiežāk... parasti paskatos iekš savas peļķes, kur kāda jauna ziņa.. ja ir man interesanta- noteikti arī izlasu..  katrā blogā ir kaut kas savs... ne jau vienmēr lasu ziņas tikai un tikai par rokdarbiem.. izlasu arī ja ir ziņa- šodien mani ir apciemojis Lielais slinkums :(

Tāpēc mīļās blogotājas.... saku jums mīļu paldies par jūsu jaukajiem blogiem ;)  šo mazbildīti dāvinu tieši jums.. ja vēlaties.. varat šo bildīti ielikt savā blogā un pārsūtīt tālāk saviem lasītākajiem blogiem :))

un ziniet ko es vel iedomājos!?- ka noteikti ir vel daudz jauku un interesantu latvijas blogu, par kuriem man vel nemaz nav ne jausmas :( tāpēc - ja jums ir kāds favorītblogs ko man ieteikt... droši...

 kā man pašai iet ar bloga rakstīšanu- nu tā.. skatos, ka katru gadu aptuveni + - vienāds ziņu skaits :D  bet par šo tēmu, mazliet vēlāk parunāšu ;)


 šobrīd- Vienkārši Paldies ka jūs rakstat - blogojat :D


Varbūt kādai šis ieraksts liksies lieks un smieklīgs.. uzbāzīgs utt.. bet es vienkārši saku paldies.. un nekad paldies nevar pateikt par daudz.. kāpēc tad arī šeit to vienkārši neizdarīt... ;) kaut vai šeit un tagad.. 

12 comments:

Inese teica...

paldies, Sandra!!!
Tā jau tikai liekas, ka blogojam priekš sevis, bet patiesībā arī man noteikti ir daudzi paldies tiem blogiem, kuros regulāri ielasos (kāds jokains vārds sanāca :D) - pat nevaru izskaidrot to pozitīvo emociju, ko saņemu - bet tā noteikti ir laba sajūta...

Anonīms teica...

Paldies par novērtēšanu, par to, ka lasi un par to, ka Tev patīk! Jā, atceros tos pirmsākumus cālī :) Jāsaka gan ka sākumā blogu izveidoju tieši izšūto darbu atskaitēm, bet kaut kā tas tā aizgāja un nu jau rakstu ne tikai priekš sevis :) Mani favorīti arī ir Latvijas blogi un rīts parasti sākas ar kafiju un pārskrienot blogu jaunumiem. :)

Sandra teica...

Inese-
nu jā.. tā tiešām ir.. tev taisnība.. ka tas tik liekas ka rakstam priekš sevis.. bet patiesībā?


Līnuška-
nu man ar laikam no rīta paskatos kur blogos jauna ziņa... tāpēc man patīk ka ir tā fīča :))) ka var redzēt mazu citātu no ziņas un kad tā publicēta..


tā ka blogosim uz priekšu ;)

Paldies jums...un es jau ceru, nē zinu :)))), ka arī manu blogu kāds lasa un kādam ir interesants... to secinu pēc apmeklējumu statistikas.. to speciālo sadaļu nemaz nepētu.. man pietiek ar blogā ielikto publisko skaitītāju.. un tas jau izsaka daudz :)

Elīna teica...

Man prieks, ka daudzi (arī Tu!) raksta par citiem blogiem vai norāda Interenta adreses kaut kam lasīšanas vērtan. Jo ielūkojoties kaimiņu blogā reizēm aiceļojam tālu bloglandē un atklājam tik daudz jauna:)
Paldies! turpina rakstīt...

Ieva teica...

oi, paldies! Nu es tāds blogotājs iesācējs gan esmu, bet nu patīk man tā lieta. ;) Tā kā pēc dabas esmu 'rakstītāja', tad sen jau zināju, ka kaut ko tādu sev reiz izveidošu.
Un patiešām jūtos pagodināta, ka manu blogu novērtē tādi pieredzējuši speci kā Tu. ;)
P.s. Es jaunumiem parasti pārskrienu pie vakara tējas. :)

Laine teica...

Mana kārta pateikties! Mīļā bildīte jau ievietota goda vietā un sev uz pleca uzsists, sak` - re ku feini, ka darbiņš, ko daru, novērtēts!

Unknown teica...

wiii.. es tātad arī varu likt šo jauko buildi savā blogā kā medaļu?
:))

Sandra teica...

droši ;)

Inese / Deziderija teica...

ui, es aš apmulsu, bet....liels paldies Tev..zinu, ka vismaz kāds lasa DDD es jau tāds slinks blogotājs, kaut ar būtu ko teikt, man nerakstas ((( jālabojas )).Parasti piesēžoties ko uzrakstīt, mazais puika sāk žūžot pie auss, vajag ēst, dzert, zīmēt...tā ar sanāk tāda raustīšanās i beigās jau pati doma pazudusi DDD
Tavs blogs man no pašiem pirmsākumiem ir nr.1 un ir tāds joprojām. Ar lielu interesi gaidu katru jaunu ierakstu. Lai arī par ko rakstītu, vienmēr izlasu..tā teikt, smeļos pozitīvo lādiņu... paldies Tev liels, ka esi, ka raksti...

Anonīms teica...

Paldies! Tik vienkāršs tas vārdiņš ir, bet cik patīkami to tā pēkšņi un principā neparko saņemt.
Jā, rīta (vakaras, iknedēļas) kafijošana klejojot pa rokdarbnieču fantastiskajiem blogiem - tā ir kolosāla atpūta un iedvesmas avots.
Paldies arī par jauko "medaļbildi", diemžēl tā kā manā blogā valda minimālisms un rakstu tikai par rokdarbiem, tad nevarēšu tur to izvietot, bet novērtēju gan!!!

Klēra teica...

Sandra, milzīgs paldies arī tev par tik jauku rakstu. Man gan ar rakstīsanu diez kā nevedas, nav man īsti sacerējumu talanta, bet tavu blogu gan lasu bieži. Varbūt ne tik ļoti regulāri, bet, kad iebrienu, tad parasti tinu atpakaļ ziņu pēc ziņas, kamēr nonāku līdz jau lasītajam. Tā ka sanāk tomēr izlasīt vairāk vai mazāk visu. Turpināsim blogot un priecēt visns otru gan ar komnetāriem, gan ar jaunām ziņām. Raženu mums visām Jauno gadu!

Agnese teica...

Vai cik mīļi un patīkami izlasīt tādu ziņu.Paldies, ka esmu iekļauta vērtīgo blogu sarakstā:)
šī ir tiešām nedēļas jaukākā ziņa, jo guļot mājās ar diezgan iespaidīgu vīrusu, apkopjot tikpat neveselo meitu un kuru katru dienu gaidot ierodamies jaunāko, šāda sirsnīga ziņa liek sapurināties:)
paldies tev liels!

LAIME MĪL KLUSUMU... LAIME IR TAGAD!!!

- paldies-